99. Mytologický výjev
Barevný dřevoryt, paspartováno, zaskleno a rámováno. Sklo rozbité.
Technika: dřevoryt
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 29,5 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč