Vrch snovo

Autor: Robert Jančovič
(1958 Šaľa, Československo)

signováno vpravo dole, datováno 87, číslováno 32/45
Datace: 1987
Šířka: 70 cm, výška: 52 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 16.10.2017 19:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč