Město Einbeck

Autor: Matthäus Merian
(1593 Švýcarsko - 1650 Německo)

signováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 39,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 41 x 57
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.02.2024 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč