208. Skákací panák
Autor: Eva Hašková
(1946 Kladno)
signováno a datováno vpravo dole, očíslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: lept, datace: 1979
Šířka: 22 cm, výška: 29 cm, rámování: 44 x 34,5
Konec dražby: 20.02.2023 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč