246. Strom
Autor: Josef Paleček
(1932 Jihlava)
Signováno a číslováno 17/30, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 16 cm, výška: 20 cm, rámování: pošk. 46 x 40 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč