31. Objekt
Autor: Josef Paleček
(1932 Jihlava)
signováno vpravo dole, datováno 72
Technika: lept na kartonu, datace: 1972
Šířka: 57 cm, výška: 54 cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 16.10.2017 19:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč