86. Pobřeží
Autor: Josef Paleček
(1932 Jihlava)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1965
Šířka: 62 cm, výška: 33 cm, rámování: 57 x 85 cm
Konec dražby: 19.09.2019 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč