Kotalík - Borovice v Itálii

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 29 cm, rámování: 43,5 x 55,5 cm
Stav: původní

Konec dražby: 07.12.2017 19:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč