61. Otevřená brána - L Formát
Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 71 cm, rámování: 85 x 94 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč