Pod surovinou

Autor: Rudolf Krivoš
(1933 Tisovec, Slovensko)

kompinovaná technika na překližce, signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1988
Šířka: 72,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 55 x 86 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:13

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 100 000 Kč