1. Pod surovinou

Autor: Rudolf Krivoš
(1933 Tisovec, Slovensko)

kompinovaná technika na překližce, signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1988
Šířka: 72,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 55 x 86 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:13

Dosažená cena: 130 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 000 Kč

Seznam příhozů (5)

částkapříhoz
130 000 Kč11.6.2018 19:08:34
120 000 Kč11.6.2018 19:03:43 (limit 14.5.2018 15:12:05)
120 000 Kč11.6.2018 19:08:34 (limit 14.5.2018 15:12:05)
110 000 Kč11.6.2018 19:03:43
100 000 Kč14.5.2018 15:12:05 (limit 14.5.2018 15:12:05)