1. Pod surovinou

Autor: Rudolf Krivoš
(1933 Tisovec, Slovensko)

kompinovaná technika na překližce, signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1988
Šířka: 72,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 55 x 86 cm

Konec dražby: 11.06.2018 19:05

Aktuální cena: 100 000 Kč

Zbývá: 17d 2h 29m 20s

Minimální příhoz: 10 000 Kč

Vyvolávací cena: 100 000 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
100 000 Kč14.5.2018 15:12:05 (limit 14.5.2018 15:12:05)