2. Červené autíčko

Autor: František Lipták
(1962 Slovensko)

signováno uprostřed dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 60 cm, rámování: 77 x 62

Konec dražby: 11.06.2018 19:06

Aktuální cena: 30 000 Kč

Zbývá: 17d 2h 30m 1s

Minimální příhoz: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 30 000 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
30 000 Kč14.5.2018 15:12:57 (limit 14.5.2018 15:12:57)