2. Červené autíčko

Autor: František Lipták
(1962 Slovensko)

signováno uprostřed dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 60 cm, rámování: 77 x 62

Konec dražby: 11.06.2018 19:06

Dosažená cena: 36 000 Kč

Vyvolávací cena: 30 000 Kč

Seznam příhozů (5)

částkapříhoz
36 000 Kč11.6.2018 18:46:24
35 500 Kč11.6.2018 18:46:24 (limit 14.5.2018 15:12:57)
34 000 Kč11.6.2018 18:46:01 (limit 14.5.2018 15:12:57)
32 000 Kč11.6.2018 18:46:01
30 000 Kč14.5.2018 15:12:57 (limit 14.5.2018 15:12:57)