2. Červené autíčko
Autor: František Lipták
(1962 Slovensko)
signováno uprostřed dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 60 cm, rámování: 77 x 62
Konec dražby: 11.06.2018 19:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 30 000 Kč