2. Červené autíčko

Autor: František Lipták
(1962 Slovensko)

signováno uprostřed dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 60 cm, rámování: 77 x 62

Konec dražby: 11.06.2018 19:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 30 000 Kč