79. Pařížské domy

Autor: Jaroslava Zabloudilová Solovjevová
(1926 Praha - 2013)

autorský tisk, signováno tužkou vpravo dole
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 26 x 18,5 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 31.07.2018 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč