Šašci

Autor: Jan Brychta
(1928 Mladá Boleslav - 2013 Londýn)

signováno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno a rámováno, na reversu autorský přípis z výstav
Technika: kombinovaná technika, datace: 1965
Šířka: 32 cm, výška: 47 cm, rámování: 69 x 53 cm

Konec dražby: 22.07.2020 21:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč