4. Šašek

Autor: Jan Brychta
(1928 Mladá Boleslav - 2013 Londýn)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1974
Šířka: 15 cm, výška: 19 cm, rámování: 35,5 x 31,5 cm

Konec dražby: 14.09.2020 20:04 SELČ

Dosažená cena: 2 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
2 500 Kč14.9.2020 19:46:43