59. Květiny ve váze

Autor: Jan Brychta
(1928 Mladá Boleslav - 2013 Londýn)

signováno vpravo nahoře, zaskleno, zarámováno
Technika: tempera
Šířka: 66 cm, výška: 80 cm, rámování: 90,5 x 77,5
Stav: poškozená malba

Konec dražby: 10.01.2023 20:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč