87. P.F. 1968

Autor: Jan Brychta
(1928 Mladá Boleslav - 2013 Londýn)

signováno uprostřed dole
Technika: litografie na kartonu, datace: 1967
Šířka: 14 cm, výška: 20 cm, rámování: 31 x 24,5 cm

Konec dražby: 31.07.2018 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč