151. Král

Autor: Radek Pilař
(1931 Písek - 1993 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno a zaskleno
Technika: akryl, materiál: karton, datace: 1979
Šířka: 15 cm, výška: 15 cm, rámování: 20 x 20 cm

Konec dražby: 20.06.2019 21:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč