157. Pohádkový dům
Autor: Radek Pilař
(1931 Písek - 1993 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole 67/70, paspartováno, nerámováno, slepotiskové razítko.
Technika: litografie
Šířka: 37 cm, výška: 49 cm, rámování: 76 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.07.2022 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč