221. Postavičky
Autor: Radek Pilař
(1931 Písek - 1993 Praha)
signováno a datováno uprostřed dole, číslováno 14/50 uprostřed nahoře, volný list v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1982
Šířka: 15,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 24,5 x 24,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 21:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč