Zelená tvář

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

signováno na listu vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 19 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 36 cm

Konec dražby: 20.07.2021 21:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč