115. Dívka zezadu
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 35 x 28 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč