12. Cestování po městě

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

signováno vpravo dole tužkou, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 36,5 cm

Konec dražby: 19.06.2019 19:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč