16. Hlava

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

signováno vlevo nahoře
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 60 cm, rámování: 63 x 45 cm

Konec dražby: 31.07.2018 19:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč