18. Postavy v kompozici
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 44 cm, rámování: 60 x 48 cm
Konec dražby: 19.06.2019 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč