18. Postavy v kompozici

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 44 cm, rámování: 60 x 48 cm

Konec dražby: 19.06.2019 19:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč