18. Tmavá hlava
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 14 cm, výška: 28 cm, rámování: 47 x 32 cm
Konec dražby: 26.11.2019 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč