19. Mužská tvář
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 45 x 33 cm
Konec dražby: 26.11.2019 19:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč