217. Váhání
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno a zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera
Šířka: 15 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 29 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 100 Kč