Váhání

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

Signováno vpravo dole tužkou, rámováno a zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera
Šířka: 15 cm, výška: 18 cm, rámování: 35 x 29 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 100 Kč