23. Váza na stole
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 32 cm, výška: 23 cm, rámování: 39 x 46 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč