268. Chmurná chvíle
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
papír, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu a na skle
Technika: tempera
Šířka: 31 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 62,5 x 48 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč