47. Obklopen démonickými mocemi
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
papír, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 25 cm, výška: 32 cm, rámování: 52 x 44 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč