47. Šedá hlava
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
Rámováno, zaskleno, paspartováno, na reversu věnování
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 32 cm, rámování: 49 x 36 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč