Hlava

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 25 cm, rámování: pošk. 31 x 28 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč