Červený stůl s bílou láhví

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno a paspartováno, na reversu autorský štítek
Šířka: 44 cm, výška: 32 cm, rámování: 44 x 56 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč