Opuštění

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek. paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 41 cm, rámování: 60 x 45 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč