60. Klaun
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, zaskleno, paspartováno
Šířka: 29 cm, výška: 41 cm, rámování: 53,5 x 40,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč