67. Hlava
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zasklenoa rámováno
Technika: perokresba
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 33 cm
Konec dražby: 26.11.2019 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč