Krajina

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 31,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 34 x 46 cm

Konec dražby: 18.06.2019 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 100 Kč