86. Mužská hlava
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1969
Šířka: 15,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 25,5 x 22,5 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč