87. Sychravý podzim
Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)
papír, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 44,5 cm, výška: 31,5 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč