9. V davu

Autor: Václav Rožánek
(1913 Písek - 1994 Písek)

signováno vlevo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 45 x 36 cm

Konec dražby: 05.03.2019 19:21

Zbývá: 15d 9h 33m 28s

Vyvolávací cena: 3 100 Kč