Květiny - 2ks

Autor: Zdeňka Burgetová
(1934 Rájec-Jestřebí)

signováno tužkou vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Rámování: 18 x 12,5 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč