58. Vzpomínka na léto
Autor: Zdeňka Burgetová
(1934 Rájec-Jestřebí)
Signováno a datováno vpravo dole. Číslováno 85/130 Zaskleno a paspartováno.
Technika: litografie, datace: 1992
Šířka: 24 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 48,5 x 40,5 cm
Konec dražby: 15.03.2022 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč