1. Klárov z Valdštejnšké
Autor: Karel Chaba
(1925 Sedlec-Prčice - 2009 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský přípis, poslední majitel dílo zakoupil přímo od autora z jeho ateliéru, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1974
Šířka: 63,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 58,5 x 70,5
Konec dražby: 13.04.2023 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč