216. Eva

Autor: Karel Chaba
(1925 Sedlec-Prčice - 2009 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 41/60, volný list v paspartě.
Technika: suchá jehla, datace: 1983
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm, rámování: 29,5 x 21 cm

Konec dražby: 08.03.2022 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč