22. Dívka

Autor: Karel Chaba
(1925 Sedlec-Prčice - 2009 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, papír přehnutý, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1963
Šířka: 19 cm, výška: 29 cm, rámování: 46 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2020 20:10 SELČ

Zbývá: 6d 4h 3m 30s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč