30. Kompozice

Autor: Karel Vysušil
(1926 Trmice - 2014 Praha)

barevná litografie, signováno uprostřed dole, číslováno 5/10, datováno 67
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton, datace: 1967
Šířka: 57 cm, výška: 44 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 16.10.2017 19:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč