62. Krokodýl Gamma

Plechová hračka na klíček ve tvaru krokodýla. Značeno Gamma D.R.G.M. Made is US Zone Germany. Bez klíčku.
Materiál: kov
Délka: 16 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.04.2024 17:07 SELČ

Zbývá: 2d 0h 24m 31s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč