254. Abstraktní krajina

Autor: Vladimír Tesař
(1924 Praha - 2008 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1992
Šířka: 14,5 cm, výška: 10 cm, rámování: 16 x 21 cm

Konec dražby: 12.12.2018 22:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč