255. Postavy v krajině

Autor: Vladimír Tesař
(1924 Praha - 2008 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole autorovo věnování poslední majitelce z r. 1982
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1978
Šířka: 21,5 cm, výška: 12,5 cm, rámování: 15,5 x 24,5 cm

Konec dražby: 12.12.2018 22:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč