256. Akrobaté

Autor: Vladimír Tesař
(1924 Praha - 2008 Praha)

datováno tužkou vpravo dole, dole autorovo věnování z roku 1982.
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1970
Šířka: 18,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 32 x 24 cm

Konec dražby: 12.12.2018 22:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč